Przedłużanie rzęs w Rzeszowie

Przedłużanie rzęs to ostatnio bardzo modny zabieg, wykonywany przez wiele klientek salonów kosmetycznych. Pozwala on zaoszczędzić czas przy wykonywaniu makijażu oraz daje spektakularne i długotrwałe efekty. Na zabieg ten decydują się głównie kobiety mające cienkie i bardzo jasne rzęsy. Po jego wykonaniu oprawa oka staje się wyrazista i ciemna, co daje fantastyczny efekt. Pomimo częstych obaw klientek, zabieg ten jest całkowicie bezpieczny i nie niszczy naszych, naturalnych rzęs. Warunkiem tylko jest wykonanie go zgodnie z procedurami przez doświadczoną kosmetyczkę. W okresie około od sześciu do dziesięciu tygodni rzęsy wypadają i zostają zastąpione nowymi, dlatego też co około sześć tygodni należy go powtarzać. Przedłużanie rzęs w żaden sposób nie zakłóca naturalnego cyklu wzrostu rzęs (https://pl.wikipedia.org/wiki/Rzęsa_(anatomia)).

Istnieje wiele metod przedłużania rzęs. Można doklejać pojedyncze rzęsy metodą jeden do jednego, jeden do dwóch lub jeden do trzech. Również jest opcja, aby zdecydować się na doklejanie kępek lub pasków, jednak jest ona tymczasowa. Kosmetyczki zazwyczaj do przyklejania sztucznych rzęs używają hipoalergicznego kleju, aby nie spowodować wystąpienia reakcji alergicznej, mogącej podrażnić oko. Do zabiegu należy również przygotować sterylną pęsetę oraz oczywiście zestaw odpowiednio dobranych do klientki rzęs. Klientki mają możliwość wyboru koloru rzęs, ich grubości, długości oraz skrętu. Osoby decydujące się na ten zabieg powinny uzbroić się w cierpliwość, ze względu na fakt że przedłużanie rzęs trwa od półtorej do trzech godzin.

Niestety nie każda osoba może zdecydować się na ten zabieg. Przeciwwskazaniem są wszelkie alergiczne choroby oczu oraz powiek. Nie powinno się robić przedłużania rzęs na powiekach, które nie posiadają rzęs na przykład po zabiegach chemioterapii. Osobom, które używają na co dzień szkieł kontaktowych na okres początkowy po przedłużaniu rzęs zaleca się nosić okulary.

Dzięki temu zabiegowi oczy wydają się być większe i bardziej otwarte. Zabieg ten powinien być wykonywany jedynie w profesjonalnych salonach, w których personel przeszedł odpowiednie szkolenia. Salony kosmetyczne w Rzeszowie posiadają wysoko wykwalifikowany personel w tego typu zabiegach. Sprawia to, że co miesiąc liczba zwolenniczek przedłużanych rzęs wzrasta. Na stronie swiaturody.com/rzeszow,kosmetyczka,9.html możesz wyszukać salony urody, które oferują ten zabieg. Jeśli cenisz sobie elegancki wygląd, a jednocześnie nie lubisz tracić czasu na makijaż, jest to idealna opcja dla ciebie.

 

One thought on “Przedłużanie rzęs w Rzeszowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *